A důvod?

14. prosince 2013 v 21:02 | Circle
Je super, že i popový vály můžou znít hezky.

Jak je to dlouho, co jsem žádný blog neměla? Už ani nevím. Naposledy to byl jeden, kam jsem házela různé kraviny, co mi vypadly z hlavy, ale nebylo to nic jiného než depresivní žvásty. Je fakt, že tady to nebude o nic jiné. Většinou si zakládám blogy, když mi není nejlíp a potřebuju se z toho vykecat.

Teď si zakládám blog ze dvou důvodů:
  1. Rozešel se se mnou kluk
  2. Potřebuji se trochu rozepsat
Ale o tom napíšu jindy. Možná nikdy. Ono je to jedno. Účelem tohoto článku trochu představit sama sebe.

Jsem holka. Jsem v prváku na výšce. Žiju si na bytě. Mám dva potkany. Každý rok mám jinou barvu vlasů, od hnědé, přes duhovou a růžovou až po zrzavou. Takový obecný souhrn - věci, které řeknete na prvním rande.

A co na druhém? Jsem tak trochu magor a šílenec. Oblékám se jako utečenec z jedličkova ústavu a moc mě to baví. Jsem tak trochu barevný emo děcko s nádechem normálnosti.

A na třetím rande bych řekla, že jsem trochu psychicky v prdeli. No, takové věci hned tak neříkám, ale k tomuto příkladu se to docela hodí. Za chvíli budu mít schůzky s psychologem, třeba mě bue schopný vyřešit a nebo ho dostanu do blázince...stejně tam všichni jednou skončíme.

Nepředpokládám, že toto bude nejnavštěvovanější blog na světě, ale potřebuji skladiště svých dementních myšlenek. Chci toho tolik?

Ádijos koťátka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama