We're all stories in the end...just make it a good one

16. prosince 2013 v 2:51 | Circle
Lehni si a prožij si ten orgasmus.

Je fakt, že mé historky jsou vcelku zajímavé, rozhodně budu mít v důchodě na co vzpomínat. Na ty s panem D. asi nejraději. Je to asi nejzvláštnější chlap z celého mého a docela krátkého života. Je nádherný...no vlastně ani moc ne, on je prostě naprosto jiný. Má skvělé tělo a husté havraní vlasy. Vypadá trochu jako Jim Morrison.

Skládá básně a skvěle šuká. Je tvrdý a na nic si nehraje. Rád experimentuje, jako třeba když jedné letní noci mne přehnul přes parapet okna a nutil mě dívat se na procházející lidi, zatímco do mne zezadu bušil. "My vás vidíme, ale vám to asi nevadí." prohlásila slečna na ulici a já se jen blaženě usmívala a spokojeně vzdychala.

Připadá mi, že bychom tvořili skvělý pár a vždy, když jsme spolu, je nám dobře, ale asi si nejsme souzeni. Známe se od ob růžových vlasů - asi dva a půl roku zpět. O tři vztahy, dva pseudovztahy a tucty ztracených přátelství zpátky. Všechno mi moc přál. Možná že čeká, až mu panu do náruče a já možná čekám, až se zvedne ze země. A možná mi půjde za svědka na svatbě. Bude tam předčítat své básně a já se s ním jednou za čas vyspím...protože jsem taková.

Ale spíš skončím tak, jak teď poslední dobu tvrdím. Znáte staré panny s kočkama? Na pannu je v mém případě dost pozdě a kočky už jsou moc zoufalý. Já budu stará děvka s gepardama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama