A jde se dál

2. ledna 2014 v 23:18 | Circle
Zamysli se blbe.

Co novýho? Lyže. No je toho vlastně víc. Když si shrnu celý rok 2013, tak to byl rok plný chyb a omylů. Flákání a depresí. Zároveň to byla nejlepší párty, co jsem mohla kdy zažít. Chci se vrátit? Někdy, ale ne napořád. Chci jít dál a hodně daleko.

Jak pan Shakespeare řekl "Přátelé prověřuj, ty prověřené obručí z oceli k srdci si uvaž.". Přátelé jsou prověřeni. Hodně lidí jsem sprostě odkopla. Proč? Protože při prvním problému prchli a chtěli po mě nemožné. Já chápu, že není pro každého potýkat se s problémy pakoidní krávy, ale nemusíš hned utíkat. Řekni "Mlč." a já budu mlčet.

Co s muži v tomto roce? Nic. Kašlu na ně. Nebudu se kurvit a nechám tomu volný průběh. Doufám, že se zase do někoho slepě nezamiluji. Pořád mě štve situace s panem M. Pořád vzpomínám na D., se kterým jsem chvíli bydlela. Ale nejvíc mě děsí pan J. S ním mi bylo asi nejlíp. Hudební vkus měl úžasný (a kdo mě zná, tak ví, že je to pro mě důležité), dokázal mi dodat dobrou náladu. A ještě pořád dokáže.

Ale to už je dávno pryč. Celý rok 2013 byl varovný rok. Dívá se na mě se vstyčeným prstem říkajíc "Takhle ne!".

Stejně to byl úžasný rok. Plný chlastu a trávy. Plný dnů na slunci s pivem a jointem. Plný nesplněných přání a dokonalého uvědomění si. Už je to pryč. Bude se mi svým způsobem stýskat...slzička ukápla, ale jdeme dál a ještě líp!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama