Fuckit

14. ledna 2014 v 15:40 | Circle
Slovy pana J. - sexy žabáčci.

Včera se J. po zkoušce stavil. Jen tak na chvilku, na oběd a pochlubit se s novým hudebním úlovkem. Pro mě, jako emohipsterský dítě jsou Our Lat Night něco naprosto skvělého a v únoru na ně pojedeme do Prahy. Hmm...když se tak zamyslím, tak před rokem to byli Asking Alexandria po (a následně i před) našem prvním "rozchodu".

Zůstal tu docela dlouho, protože mu ujel vlak...asi pětkrát. A á byla tak unavená, že jsem mu usnula na hrudi. Vypracoval si bříško, takže je ještě okonalejší, než kdy předtím. Fuck, už zase melu sračky.

Zkouška dopadla jak? Blbě. Další červené políčko přibylo. No nic, zopáknu si to v pondělí, stejně jako mí dva spolužáci. No co, pak se půjdeme s dalším spolužákem zhulit. Trapas ovšem je, že se dvěma z nich jsem něco měla. A kdž tam nepůjdu, tak tím řeknu, že to regulérně přiznávám. Boože, být děvka je někdy fakt náročné. Zvlášť když si pak někomu stěžujete, že jste s nikým měsíc nespali a ten někdo řekne "A to ti připadá hodně?". V takové situaci je to úplně stejné, jako kdybyste řekli "Jsem děvka, ale jsem tak blbá, že si za to nenechávám platit.".

By the way, jsem zhulená jak pes a za chvilku jdu na prohlídku bytu, který vlastní kamarád od našich. Doufejme, že do té doby budu aspoň trochu při smyslech. Tráva, co kupuje moje dvojče je totiž dosti vesmírná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama