Future is near!

13. ledna 2014 v 2:14 | Circle
Ošukat a ukrást mu klobouk...možná i nějaký ty drogy.

Sestra mi na týden pujčila byt, abych se mohla učit bezobratlé. Je mi jasné, že budu pořád zalezlá na bývalým bytě, protože je to asi pět metrů daleko a protože tam bydlí parádní kluci, se kterýma budu chtít pít víno a hulit jointy. A otravovat svou přítomností bývalého, který mě začal nenávidět, protože je to kretén a svou chybu si odůvodňuje pičovinama: "Já bych na tebe nebyl tak hnusnej, kdyby ses víc myla a uklízela si.". Sorry, ale už od začátku jsi věděl, že jsem prase a nechodím do sprchy třikrát denně, jako ty.

Zítra...respektive dneska mám zkoušku z řas a hub. Jsou to kraviny, já se to učit nechci a navíc jaký je důvod, když stejně nedám genetiku a do druhýho semestru nemám šanci prolézt. Z celého oboru totiž ví asi tolik, co mi bylo povězeno v Byl jednou jeden život a doteď si geny přestavuju jako človíčky připevněný hlavama k sobě. Ale musím to dát už kvůli statusu studenta a krásnému předmětu "Filozofie ve sci-fi", který jsem si prostě musela zapsat...navíc jóga zadax, to za těch pár šrotících se dní stojí.

Asi budu studovat hudbu, naučím se zase na klavír a stanu se skladatelkou otravných znělek, které si každý bude prozpěvovat v hlavě tak dlouho, dokud mu neexploduje. Nebo se stanu producentkou a budu objevovat skvělé kapely a tě strašným budu říkat "Víte co, běžte s tím do prdele, na takové srance já fakt nemám čas.".

A nebo se stanu luxusní děvkou...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zelená zelená | 13. ledna 2014 v 11:15 | Reagovat

ach, pete <3

ježiš jak já nesnášim lidi posedlý hygienou, co nejsou schopný mít sex po delší době jak po hodině co vylezly ze sprchy a hned po něm tam lezou znova :D

zkoušku dáš, klid

2 zelená zelená | 13. ledna 2014 v 11:16 | Reagovat

nejlepší ikonka pro nepřihlášený komentátory :D

3 Circle Circle | Web | 13. ledna 2014 v 11:19 | Reagovat

no v tomto problém nebyl :D on nebyl bez sprchy schopný fungovat :D a já jsem zas někdy takový človíček, co sem tam tu sprchu vynechá (naštěstí nejsem starej plesnivej dědek, aby kolem mě lidé umírali smrady :D)...tak si pak představ, jaký to bylo terno :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama