Hepčík

20. ledna 2014 v 1:33 | Circle
Nejrozkošnější klip na světě.

Sedím tu na posteli ve svém rodném kraji, který nesnáším. Rodiče jsou zklamáni, já jsem lenivá a mám zítra poslední termín řas a hub. Umím něco? Ne. Uvidíme, jak to dopadne. Pokud špatně, tak budu hrát na naše, že se musím šíleně učit a pak jim v únoru oznámím, že genetika byla až moc těžká (což je!). Seženu si práci za barem, budu nosit výstřihy a dělat na chlapy očka...jak já to umím.

Zrzavý vlasy už mě nebaví. Chtělo by to nějakou odvážnější barvičku. Co třeba duhové konce? Zrz mi totiž sluší a všichni si myslí, že jsem přírodní zrzka. Prý to dokazuje i fakt, že miluji sex. Hezké...

Do nového bytu jsem sehnala sedačku a kastl piv zadax. Sice gambáč, ale je to sedačka a pivo zadax, kdo by to nebral. Už mám namyšlený nový pokojíček a mám vybrané věci, co půjdem nakoupit do ikey. Strávíme tam čtyřicet hodin a bude zábava.

Sranda ale je, že budu bydlet s panem fotografem, díky kterému se mi to tak posralo s panem J., který ještě neví, že s fotografem budu bydlet. Snad to budu moct nějak zamaskovat stylem "Ty vole, já ho odstranila do takovýho friendzonu, že mi nedošlo, co se mezi náma uhrálo." a nebo to neříkat vůbec.

Právě jsem pčikla. Za zmínku by to nestálo, kdyby moje mocné pčíky nedokázaly vzbudit celou vesnici. Seeya!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama