Lenost, blbost, prokrastinace

12. ledna 2014 v 2:59 | Circle
Poslouchání této slečny po mega douhé době mě naplňuje pocitem, že těch -cet bude už za pár dní.

Zase otravuju a je mi to upřímně u prdele. Člověk se potřebuje sem tam vylít. Zvlášť když se má učit o nějakých posraných houbách a v rámci prokrastinace si začal prohlížet starý blog.

Je fakt odporně děsivé, jak jsem se za ten rok změnila a že se cítím osaměleji, než kdykoliv dřív. Možná je to tím zkouškovým, možná mou vlastní blbostí. Ale narozdíl od minulosti, mám teď dalo by se říct opravdu skvělou kamarádku, která mě dokáže trochu zabrzdit v pičovinách.

Co je ale nejděsivější? Že čím víc lidí znám, tím víc se cítím osamělejší. Proč? Možná je to jen paranoia, ale mám pocit, že mě nikdo nemá rád, že jakmile odejdu za roh, tak si o mně povídají, jaká jsem kráva. Je fakt, že J. mi v tomto dost pomáhá tím jeho "Lišti si, je to jen zas ten tvůj depresivní blábol.". V dané chvíli bych nejraději lištila jeho, ale je fakt, že on mě zná asi mnohem líp, než kdokoliv jiný. Chudák...

Chtělo by to jointa...nebo piko, abych se už konečně naučila ty sračky, které jsem si bohužel zvolila. Je mi jasný, že v pondělí tu zkoušku nedám. Stejně to chci ukončit tak i tak. Je to nuda a já jsem z toho fakt zoufalá. Nalákají vás na cukřík, který je ale po ochutnání jen hrudka soli.

Mám pocit, že mají mí potkani vši.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama