Přátelé a kamarádi

4. ledna 2014 v 4:49 | Circle
"Who sacrificed the love, but now I've found something, better than I ever had." problém je v tom, že to lepší jsem ještě nenašla.

Chci muže. Pohledného a takového, co se mnou bude rád trávit čas. Někoho, kdo by mě donutil vstát z postele a jít si umýt vlasy. Někoho, kvůli komu bych si uklízela. Jsem trochu bezradná.

Ale jak mám toho muže sehnat, kdy skoro nikam nechodím a když už, tak do hospody, kde sice najdete plno mužskejch, ale ti si chtějí odpočinout od ženské. Jen tak si zajít na pivo a pokecat o chlapských věcech.

Měla bych někam zajít se Z. Je to fakt skvělá holka. Jedna z nejlepších kamarádek, co jsem kdy měla. Říká o mně, že jsem bárbína, což rozhodně není pravda, ale viděla mě, jak se líčím, což v mém případě je dost bárbínovité a když se chci snažit, tak nad blbýma linkama vydržím i půl hodiny.

Těším se, až dojede moje dvojče. Je to kluk, kterého neznám tak dlouho, ale za tu dobu, co se známe, tak nás už ani nepřekvapuje, jak moc stejní jsme. Totální prasata, vyhulenci a úchyláci. Ztracená generace magorů. Nebo znovu nalezená?

Potřebuji se naučit na klavír...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama