Prolezla jsem bez uší

18. ledna 2014 v 6:08 | Circle
Noční náladička?

Jestli Bůh neexistuje, tak fakt netuším, co se to včera stalo. Celou noc nespím, snažím se naučit aspoň na ten blbý zápočet. Pak jsem se na to fakt vykašlala, protože můj mozek se chystal explodovat. Začala jsem se smiřovat s tím, že se do druhého semestru nedostanu a budu si muset najít nějakou stálejší práci. Sedím v tramvaji a sleduju všechny ty banky a bary a říkám si, že tam brzo skončím, budu makat od devití do pěti a budu prostě nešťastná. Děkuji!

Potkám po cestě spolužačku, která byla vynervovaná ze zkoušky. Doprovodila mě k praktikům a paní profesorka mi dala test. A do piči. "Scolex se nachází: a) u břichobrvek, b) u tasemnic, c) u pijavic"...u břichobrvek? A tak dále. Něco jsem zakroužkovala a byla si tím jistá, zbytek jsem nějak dotipovala. A hele! Moje tipy byly opravdu správné a má jistota byla vedle, jak ta jedle. 14 bodů obdrženo, 14 bodů minimum. Uff...

"Prý když nenakreslíme ty taxonomické stromy, tak nám nedá ani ten test." a do prdele. Test by se dal zvládnout, ale vzpomenout si na VŠECHNY říše, kmeny, třídy, řády...nelze. Zkouška odhlášena a půjdu tam devětadvacátého.

Nastoupím do tramvaje a říkám si, že mám víc štěstí, než rozumu. Do tramvaje nastoupí bývalej z prváku a současnej kámoš. "Nezajdem na pivo?" "To teď bude něco otevřený?" "Ne, ale koupíme lahváče a vychlastáme to u nás." "Oukej.". Byla jsem lehce opilá. Šla jsem za dvojčetem pro trávu, co mi sbalil. Dala si bong a šla na byt.

Až na večerní návštěvu babičky, to bylo všechno super. V šest jsem dojela domů do rodného města, dala si bong a usnula...dobré ráno!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama