Starosti, strasti a fucking shit

2. února 2014 v 12:10 | Circle
Tyjo, jak dlouho je znám? Od třinácti? Fíha, to je doba.

První den v mé nové vsi. Nechce se mi učit, chci si sehnat práci. Proč jsem si nemohla na zčátku semestru zapsat něco, co bych dala lusknutím prstu a mít z toho dostatečný počet kreditů, abych se dostala do dalšího semestru. Teď se musím (m)učit buněčnou biologií a vůbec se mi nehce.

Budu zkoušet kariéru v modelingu, xicht na to mám, na podpatcích jsem jistější, než v teniskách a ráda se chlubím, že dobře vypadám. Ne, nejsem narcis, ale když vám to řekne prakticky každý hned při prvním setkání, tak už začnete pochybovat o tom, že ten pohled v zrcadle asi není to, co byste si měli myslet. Bože kriste, tento odstavec zní tak arogantně, že se mi z toho chce blít. Stejně ten modeling nevyjde a já budu ráda za jakoukoliv brigádu v McDonald's.

Jo a přestávám hulit, nebo aspoň do konce zkouškového si nedám ani šloučka. A jestli to dokážu, znamená to, že nejsem takový závislák. Do konce zkouškového nikam nepůju (jen na ples) a nebudu utrácet peníze, které radši investuju do oslavy narozenin a lyžovačky. Fuck, stává se ze mě zodpovědný člověk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama