Nejlepší týden

4. března 2014 v 1:44 | Circle

Prostě fuckin awesome song...
Jak to všechno popsat? Jde to fakt těžko. Jak se říká, kdo nezažil, nepochopí. Ale stejně to zkusím nějak rozepsat.Pátek (14.2.)
Řekla jsem dvojčeti, ať jde se mnou na Hentai Corporation do mého oblíbeného klubíku. Pohoda, relax...a moc pěkný zpěvák. Tancovala jsem jako divá. Ječela jsem jako divá..."Máme tu dokonce ječící třináctky." řekl zpěvák. "Cože? Třináct? Fuj." pak řekl, že si dělal srandu a když hráli moji oblíbenou Tragedy of Uncle Hitler, tak mi za zpívání "for her straight lips..." vzal rty a když zpíval "for her boobies..." tak mě vzal i za kozy. Jupí!
Po koncertě jsme vyčerpaní padli na bar, dali si absinth, pivo, vodu a že ubalíme brko. "Pojďme si sednout před podium." šli jsme a balili jsme brko...a začali si povídat se zpěvákem. Byl moc fajn a já si s ním natočila "beer challenge". Postříkal mi kozy šampáněm...
A pak jsem se s ním líbala...je ženatej. Prostě boží.

Sobota (15.2.)
Je mi dvacet? Ultimátní párty ne? Pozvala jsem asi 60 lidí. Téma bylo cestování časem. Došlo třicet a v převleku byli tak čtyři. No nevadí, stejně jsem byla nejúžasnější se svou sukní z bublinkové folie a na krku zrcátko pro andulky...M. (teď už bývalý spolužák, co jsem se vysrala na výšku) mi dal nejdřív asi 30 grámků luxusní trávy, potom mi dali dohromady absinth...metelku pyčo! A nakonec...do hajzlu, to jsem nechápala...ohňostroj! Kdo má ohňostroj na svoje dvacáté narozky? Pičoviny, ožralecký kokotiny, málem jsem tam připravila o panictví jednoho týpka, co drží "slib čistoty" skrz nějaoku náboženskou kravinu. Šli jsme k nám domů a T. se vyspala s panem D. - na mé doporučení a byla spokojená! Vznikly nové přátelství a já si říkám, že mí přátelé jsou ultimátní kreténi.

Neděle (16.2.)
Lze to říct jednoduše. M. jak mi dal tu trávu, tak jsme hulili a hulili a hulili a hulili. Neustále a pořád. "Ubal brko." "Jasný." "Víš co, ubal dvě, ať to jde z každé strany." "Oukej." bylo nás čtyři kreténi! Já, dvojče, M. a P. (s ním je ještě docela složitá historyje). Upekla jsem naprosto ultimátní dort z trávy a prohlíželi jsme si má "umělecká díla" ze školky. Našli jsme Švindu (Unidentified Fuckin Obluda), jakýsi divný kaktusy/nástražné kliky/věšáky, plno retardovaných koček a asteroidů. Medvídek Pú na medu (vlastne methu) na promítačce "A hrome!". Spaní, pizzy, cosikdesi.

Úterý (18.2.)
V pondělí jsme umírali a čučeli na pičoviny..zase za přítomnsoti tisíců brk.
Jenže úterý. "Nedáme si tripa?" "No jasný!" tak jsme si dali. Nevysvětlitelné. Pan Henky i panenky, "Netahej mi za kůži.", kukačka, zajíc, "Nezapomeň na ty kameny.", "Jednu leukémii prosím.", trhání skript do genetiky a učebnice do němčiny a následné rozhazování po pokoji za zvuků "Du hast!". Pyčo vole, ultimátní tripová párty. Koupání v bazéně...
A hlavně KACHNA JE VESMÍR...NEIN ASI!
Worth it!

A potom co? Ani nevíme. Jen takové pití vína, čučení na pičoviny, hulení a tak dál. Za celej ten týden, který trval až do pátku jsme vyhulili asi 40 grámků trávy, vypili asi třicetosmtisíc láhví vína a různých jiných patoků a prostě nechápu.

Jenže ti kreténi zasraní mi nepomohli uklidit! No co, uklidila jsem a za odměnu jsem si dala zasloužený bong a kozla z plechovky úspěšně získaný za vratné zálohy za lahváče.

Fuckin ultimate awesome party...naučila jsem se tisíc slovíček...a hlavně, vylítá polívka do dřezu, byla jsem maminka a utratila jsem za to minimálně pět tisíc...no co, tři litry z toho byli našich a ani si toho nevšimli...stravenky pyčo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zelená zelená | 5. března 2014 v 18:36 | Reagovat

fakt ses vykašlala na školu, jo? proč?

2 Circle Circle | Web | 5. března 2014 v 22:34 | Reagovat

absolutně mě to nebavilo...jako vůbec...celkově jsem asi tak stejný studijní typ jako rybičky v akváriu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama