All tomorrow's parties

5. dubna 2014 v 17:53 | Circle
Lehnout si s jointem a někým moc sympatickým do postele a jen tak poslouchat Velvety...

Mám novou práci. Šéf je boží, peníze budou taky boží a prakticky tam ani nic moc dělat nebudu. A když už, tak to jsou věci, které mi vůbec nevadí. Aneb tu přichází Circle - asistentka regionálního ředitele. Zní to kurva sexy...

Včera byla celodenní zkouška s divadlem. Mám tam hlavní roli komisařky evropské unie s francouzským přízvukem a zpívajíc 4 písničky. Hraje tam s námi jeden moc pěkný a charismatický chlapec (A.). Rozený herec, vychytává si to.

Po zkoušce jsme si vyšli v šesti divadelnických lidech do hospody na pivko. Pohodička, huleníčko...povídání si o blbostech a pak vaporizér v jiné hospůdce. Měli jsme asi tři pytle, možná víc, co já vím...dali jsme si k tomu absintha a pivo. A byli jsme vysmátí. A to jako dost. Připomínalo mi to ty stavy, kdy jsem se zhulovala poprvé. I A. říkal, že je to dost zvláštní, že se tam řehtáme. Ani nevím, čemu jsme se tak smáli, ale bylo to skvělé.

Nabrali jsme spolubydlícího od S. (naše režisérka) a šli ke mně na byt. Zoufalost...nebyl chlast! Chvíli jsme teda pobyli u nás a podívali se, jak byla S. v Bludišti. No srandičky. Všichni už odešli, ale A. řekl, že je moc unavený na to, aby měl někam jít (nebyl ani náhodou), tak zůstal u nás.

Chvíli jsme si povídali, pak se zadívali dlouze do očí a začal se líbat...no a ruka dala ruku a už jsme byli v sobě. Evidentně umím skvěle kouřit a on to s prsty taky umí. Jen škoda, že to nemá rád tvrdě, ale já si ho vychovám.

V pondělí si to zopakujem. Jen škoda, že je z daleka a u nás se skoro vůbec nevyskytuje. No co, aspoň budu mít důvod jezdit do našeho hlavního města.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama