Květen 2014

Jak se zbláznit?

11. května 2014 v 18:31 | Circle
Ano, je to ignoranstký hovado!

Právě poslouchám docela solidní hudbu, pravděpodobně něco od O. Napsala jsem A., jestli u něj nemůžu spát...předtím odepisoval hned, zeptám se ho a nic...fuckitol!

A já teď nevím, co se děje a jsem z toho pěkně nervní, protože jsem se do něj asi zamilovala. Asi hodně. Což je pěknej průser. Průser jako Tokio. Když on ale vypadá tak hezky a...melu sračky. Že já mám tendence se zamilovat do citově nepřístupných kreténů, se kterýma to nikdy nemůže vyjít buď vzdáleností, nebo tím, že jsem prostě piča.

Sebevědomí ti nechybí holčičko. Aneb z největšího narcise se stal uzlíček nervů, co se psychuje z každé sračky, která ho potká. Vážně přemýšlím o tom, že se na chvíli přestěhuju do blázince. Nebo si sbalím krosnu, vyseru se na všechno a všechny a někam půjdu. Bez mobilu, s kupou knížek, trávy a někde aut of civilizejšn.

Nesnáším sama sebe a nesnáším svou milovanou práci. Respektive nesnáším skutečnost, že musím něco dělat. Regulerně přemýšlím o tom, že se stanu nějakou společnicí. Nebo rozprodám všechno, co mám a z toho budu tak nějak žít.

A. už odepsal...moc nadšeně to nevypadalo. Asi to zas moc řeším. Všechno moc řeším. Nezná někdo nějaký prášek na podporu flegmatismu?