Duben 2015

Asi trochu romantyčka

24. dubna 2015 v 23:37 | Circle
První písnička, kterou jsme si tak nějak pustili spolu. Hrál u toho na vzdušnou kytaru a zpíval.

Já si pořád říkám, proč s ním jsem, když mě tak sere. Ale vlastně o tom to asi je, nebo spíš o tom jsem já. Jakmile mě něco neštve, nebo absolutně netěší, tak mě to nebaví a nezajímá mě to. A takto bych popsala celý můj vztah s L. Jsem permanentně nasraná a hyperšťastná zároveň.

Jsme spolu nějaký ty tři měsíce a za tu dobu jsme se stihli ne ani tak poznat, jako si na sebe totálně zvyknout a nemoct bez toho pocitu žít. Je to ten kluk, před kterým můžu vymňoukávat to, co hraje na kytaře a on se na mě nedívá, jako na idiota a místo toho začne mňoukat se mnou.

Jen mě štve, že nechce moc věcí dělat se mnou. Že nemá trpělivost na to mě vytáhnout ven, i když protestuju víc, než by se mohlo komukoliv líbit. Že si se mnou nedá vanu. Že je...děcko. Ono je to jádro veškerých našich problémů, že on ještě nedokáže pochopit, že je ve vážném vztahu, že to není jen držení se za ručičky, nebo gymplácké vymrdávání si mozků z hlavy navzájem. A co já na to? I když mě to tak neskutečně sere, jsem ráda, že je takový, jaký je. Bez této jeho infantilnosti a nezodpovědnosti by mi nikdy nedošlo, že se nemusím snažit dospět, ale naopak, udržet si mládí co nejvíc a nejdýl.

Jo a objednala jsem si novou peněženku s Marceline z Adventure Time. V pondělí má prej dojít. Jupí!

Skoro rok?

15. dubna 2015 v 2:20 | Circle
A to jsem si myslela, že jsem na Rogue Wave zapomněla.

Jsou dvě hodiny v noci a já kouřím cigáro...po nějakým tom půlroce nekouření. Spolubydlící právě přišel domů z piva, na kterém byl i s mý přítelem? Kde ten je? Pořád tam. Jsem na něj pěkně nasraná, což bývám docela často. Půlnoční hovor "Ahoj kocourku, jak dlouho tam budete? Já jen že bych se stavila za váma." "To nemá smysl, do půl hodiny jdeme.". Volám za hodinu a půl "Ale ty sem stejně nechceš jít, tak je to jedno ne?". Chlapi jsou kreténi a já je fakt ze srdce nesnáším. Ale jeho miluju. Furt ty stejný sračky. Kurva.

Proč píšu? Tak za prvé - nudím se jak pes. Za druhé - zelená napsala ať píšu, tak píšu. Třeba to mojí jediné čtenářce udělá radost.

A o čem? Zkurvený vztahy, zkurvená škola, zkurvená práce, zkurvený depky. Nejraději bych udělala nějakou blbost, jako fakt velkou. Třeba dát výpověď v jediné práci, ve které se mnou mají trpělivost. Jo aha, počkat, to už jsem udělala. Nebo třeba nechat se srazit autem. Jo, to jsem taky udělala. Nebo ukradnout eMko svojí nejlepší kamarádce...to jsem udělala a musím říct, lepší přijít o nejlepšího přítele, než si u sebe držet takovou svini, jak byla ona.

Jinak jsem prej stíhačka, že jsem za ní chtěla jít na pivo. Do prdele jednou za uherskej rok, po měsíci totálně asociálních pičovin, se rozhodnu, že půjdu mezi lidi. Nic, fuck you.

Co ještě psát? Třeba o tom, že za poslední rok jsem chvíli bydlela v Praze, málem jsem se zbláznila, vyhulila jsem tak kilo trávy, přestala kouřit, začala kouřit, přestala s drogama, začala s drogama, přestala hysterčit, začala hysterčit. Někdy si říkám, jestli by mi v blázinci nebylo líp.

Nejhorší na tom všem je, že chci pořád někoho vinit a ještě horší na tom je, že mám fakt důvod. Asi bych měla začít meditovat, nebo dělat podobné budhistické píčoviny, abych se trochu uvolnila a začala nějak normálně žít.

Nebo bych se mohla začít učit? Učit...spíš kurva piš články ty krávo! Stala ses redaktorkou herního magazínu a máš našlápnuto k docela hezké žurnalistické kariéře a nic s tím neděláš. Jen se flákáš a válíš.

No aspoň jsem dokončila osnovu k té sci-fi slátanině, co píšu. A asi to nebude knížka, možná to bude hra, pokud seženu další magory, co by do toho šli.

Nicméně je skvělé vidět, že už se ten příběh někam udává, že to neskončí jen tak ve složce "Dokumenty".

A co teď? Zapálila bych si cigáro, ale když píšu, nemůžu kouřit a když kouřím, nemůžu psát. Zapálila bych si brko, ale nic nemám. Dala bych si něco k jídlu, ale jsem na svého přítele tak nasraná že jim tam fakt nechci lézt do kuchyně, jinak bych ho vyhodila z okna. To máš za to, že chodíš a bydlíš s takovým mladým pičusem.

Ještěže se omluvil...