Asi trochu romantyčka

24. dubna 2015 v 23:37 | Circle
První písnička, kterou jsme si tak nějak pustili spolu. Hrál u toho na vzdušnou kytaru a zpíval.

Já si pořád říkám, proč s ním jsem, když mě tak sere. Ale vlastně o tom to asi je, nebo spíš o tom jsem já. Jakmile mě něco neštve, nebo absolutně netěší, tak mě to nebaví a nezajímá mě to. A takto bych popsala celý můj vztah s L. Jsem permanentně nasraná a hyperšťastná zároveň.

Jsme spolu nějaký ty tři měsíce a za tu dobu jsme se stihli ne ani tak poznat, jako si na sebe totálně zvyknout a nemoct bez toho pocitu žít. Je to ten kluk, před kterým můžu vymňoukávat to, co hraje na kytaře a on se na mě nedívá, jako na idiota a místo toho začne mňoukat se mnou.

Jen mě štve, že nechce moc věcí dělat se mnou. Že nemá trpělivost na to mě vytáhnout ven, i když protestuju víc, než by se mohlo komukoliv líbit. Že si se mnou nedá vanu. Že je...děcko. Ono je to jádro veškerých našich problémů, že on ještě nedokáže pochopit, že je ve vážném vztahu, že to není jen držení se za ručičky, nebo gymplácké vymrdávání si mozků z hlavy navzájem. A co já na to? I když mě to tak neskutečně sere, jsem ráda, že je takový, jaký je. Bez této jeho infantilnosti a nezodpovědnosti by mi nikdy nedošlo, že se nemusím snažit dospět, ale naopak, udržet si mládí co nejvíc a nejdýl.

Jo a objednala jsem si novou peněženku s Marceline z Adventure Time. V pondělí má prej dojít. Jupí!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zelená zelená | Web | 5. května 2015 v 22:44 | Reagovat

jupí, žiješ!!! peněženku ti strašně závidím, nadruhou stranu - já mám odedneška ponožky s vesmírnou kočkou, mopsem a my little pony :D

2 Circle Circle | 5. května 2015 v 22:49 | Reagovat

Ještě ale nedošla :( a ponožky ti závidím, nejen kvůli motivu, ale hlavně kvůli tomu, že mám všechny roztrhany a kazda je jina :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama