jsemlínánavymýšlenínadpisu

10. května 2015 v 22:48 | Circle
Mám ten film moc ráda a Scott vypadá jako ten můj pitomec.

Jsem v mé rodné vsi a už od rána mám asi chřipku, nebo podobnej humus podpořenou nějakým tím ranním bongem (možná třema). Je pěkně nahovno, že jak má sestra děcko, tak se všechno motá jen kolem malýho. A bývá tu častěji, než já. A naši se diví proč. To ještě nikomu nedošlo, že já prostě nejsem člověk na děcka? Že by mi do péče neměl nikdy nikdo svěřit něco, co má pod deset let? Naštěstí nikdo po mě nechce, abych ho přebalovala a starala se o něj nějakou delší dobu. A i mlej pochopil, že teta není na hraní, že si mě má najít až ve chvíli, kdy se bude chtít dívat na zakázaný filmy a ožrat se jako prase.

Ale stejně se těším, až budu máma. Nejraději bych byla, kdyby ty první dva roky, ho měl někdo jinej, kdybych já mohla chodit do práce a manžel by byl na mateřské, jinak bych toho haranta musela zabít.

"Kočičko, nechceš otehotnět?" "Co?" "Mám chuť na pečený děcko." "Mm, to bych si taky dala, ale to musíš 9 měsíců počkat." "To upečem už v pátým měsíci, to už bude dobře naložený."

Máme s L. trochu zvláštní smysl pro humor.

Chybí mi L. a můj bong. VŽDYCKY si ty krávo říkáš, že ho máš vzít a nakonec nevezmeš a pak tu křepčíš a hledáš cokoliv, z čeho by se dal udělat bong. Jsem prase a brka už mi nejedou. Skla jsou nechutný, pajrexy taky...vlastně všechno, kromě bongu. Přervanýho bongu s tabákem. Přehulit se, odpadnout a být v cajku. Je to ale piplačka tady v rodné vsi. Člověk musí hulit z okna, ideálně někde venku, já ale nejraději hulím v posteli. Vlastně všechno nejraději dělám v posteli. Pořád jen ležím a hulím a ležím a hulím a ležím a hulím. Trochu stereotyp už. Ale už jsem začala chodit ven, to je první vlaštovka. Nová naděje a takový pičoviny.

Fakt se tu nudím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama