Nová profilovka na fejsíčku

16. září 2015 v 22:10 | Circle
Just chill...

Já ti nějak nevím...začíná novej semestr, do kterého jsem se dostala díky dvěma opsaným písemkám (teda na filozofii jsem se učila...co je ale těžkýho na tom naučit se 8 nejjednodušších otázek), jedné eseji ("Zdroj: mé zkušenosti ze života) do předmětu s profesorem, který už je tak starý, že všem dá radši A, než aby se s námi otravoval a razítku od mého tatínka (10 kreditů za praxi...joo, ale u toho mixážního pultu jsem se něco naučila). Miluju moji školu, ale jaksi v ní postrádám smysl...no nic, stejně tento semestr nedám, opakuju asi...5 předmětů a nic se mi nechce.

Začala jsem uklízet v jedné mé oblíbené hospůdce. Stejně tam moc nechodím, protože jsem fakin asociál, ale i tak tam mám slevu na chlast a ještě za to nějakej ten peníz dostanu. Dřu se jak mezek, vstávám v sedm ráno, ale kdo by si nepřál uklízet, v hospodě, kde si dáte brko, zatímco se zasekáte na umývání záchodů (jsem asi úchyl, ale umývání záchodů je má nejoblíbenější uklízecí činnost).

Divný, mluvím k vám, jako by vás bylo víc, než nula...

A co teď? Čekám na milého, až dojde z hospody...nedojde, ale příště by mi nemusel kecat, že dopije pivo a půjde. Já ho nějak nechápu, místo toho, aby se ušetřil mé nasranosti (NIKDO NIKDY mě nechce vidět nasranou) a telefonátů kdejakodopičije a řekl mi, že se plánuje sežrat jako doga, tak mi radši kecá hovna. No co, všichni mě varovali, že chlapi jsou kreténi...a nestěžuj si krávo! Máš boží stvoření!

Co bude vlastně dál? Ajo! Za týden a půl další psytrance! Takže zase víkend na tripu...juchů!

Co vlastně já a LSD? Docela to miluju. Být neustále napjatá a při tom uvolněná. Mít zalehlý uši a při tom slyšet zřetelně úplně všechno. Mít před očima věci, které tam normálně nebývaj a při tom rozeznat každý předmět. Na každou věc se dívat jako kdybych ji viděla poprvé a zkoumat její účel. Nechat basy, aby se odrážely v mé hlavě.

Kdybych měla víc peněz, zkusím si celý víkend. Papíra jednou za 12 hodin. Prý to není škodlivé, jeden kamarád si prožil celý půlrok a až na to, že si povídá kaktusy a je trochu ezotericky založený, je naprosto v pořádku (teda poměrně k tomu, co všechno za život sežral a v jakém množství). Ono by to za chvíli stejně přestalo účinkovat a byla bych jen taková...prostě ztripovaná.

Hej ale...ten blbec už mě štve. Klasicky někoho někde potkal a nutně se musel zdržet, ale "za chvíli" bude doma "nehodlá se zdržovat". Boha jeho, jak já tyhle kecy nenávidím...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama