Co teď?

13. října 2015 v 16:21 | Circle
(8:40 - nářez pyčo)

Do mého života vstoupil jeden chlapec*. Není nejkrásnější, není nejskvělejší, ale svým způsobem mě přitahuje. Ale vlastně vůbec. Mám ale milého, je skvělej a úžasnej...fakt nevím.

V sobotu jsme s milým a ještě jedním kamarádem tripovali. Všechno bylo fajn a pak se to nějak posralo...zničehonic. Já začala být trochu protivná, milej taky a náš kámoš byl totálně v piči. Pak došli spolubydlící a dotáhli dva kluky(*). Milej šel se spolubydlama do hospody, já tu zůstala s těma dvěma zemkovanýma hovadama a kámošem v limbu.

Pak se vrátili a milej byl totálně v hajzlu. Joo, dobrej nápad dát si MDMA na 30ug LSD, kor když já jsem si nic nedala a byla dost pozadu. Nebo pozadu, prostě jsem chtěla jen ležet a být vklidu. To on ne, on pořád něco valil, pořád něco dělal pořád akční a hlavně strašně nasranej a na všechny řval.

Jak kluci odešli a spolubydlící šli spát, strhla se nejdivnější hádka všech dob. Já řekla slovo, on se nasral, řekl, že už spolu nejsme a odešel. Pak doletěl s omluvou. Tohle se opakovalo asi 4x, dokud neodešel an trochu delší dobu a já ztripovaná jako prase přemýšlela, co si udělám. Hmm, jupí...sebevražedný tendence na tripu. Pak došel, totálně jsem ho seřvala, brečela, ječela, dala mu facku a...

...pak jsme šukali asi tři hodiny.

Já nevím, tohle už je i na mě moc drama. Tak jsme se domluvili, že prozatím kašlem na drogy...nebo to aspoň děláme tak, aby to nedopadalo takhle. Spolu...hmm, to už tu jednou bylo.

Pořád se to opakuje a já nevím, co s tím mám dělat. Jsem drama queen, on je drama king. Je toho na nás moc a možná to s námi nedopadne dobře...bojím se.

Nechci ho ale ztratit jen tak...nechci zahodit třičtvrtě roku jen tak pro nic za nic. Snažila jsem se, hodně...asi už nemám trpělivost. Nebo snad jo? Doufejme...

"Ježiš musíš to pořád vytahovat?" mi řekne na to, když si chci o tom promluvit. Asi to chce taky ukončit...

No ale dobrý je, že se teď bavím s lidma, se spolubydlou vycházíme dobře (konečně mám s kým mluvit o chlapech a říká mi na to smysluplný věci) a tak dále...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama