Live fast, die young - bad girls do it well!

1. října 2015 v 21:39 | Circle
Taková hymna současného časového období.

Jsem sama na bytě, v mandli mám díru, zhulená jako pes, požírající syrové brambory a chrchlající jako starej tuberáček. Proč to dělám? No, mám angínu, jsem lenoch a doma není nic jiného k jídlu (k nechuti všech přihlížejících jím syrové brambory už odmalička).

No co teď? Inspirace? Není...mám stáhnutej MAGIX na tvoření hudby, mám tu zvukovou kartu, v hlavě mi pořád hraje psytrance rytmus a stejně netvořím. Považuji se za kreativního člověka, ale vlastně...nejsem. Někdy bych mohla zajít s milým ke kámošovi, co mixuje psytrance a mohla bych si něco zkusit. Jen tak, jestli mi to půjde...nepůjde, ale za zkoušku to stojí.

Udělala jsem si přehled toho, co musím dokdy stihnout. Je toho docela...nic! Jako opravdu, pokud já tento semestr nezvládnu, tak jen kvůli tomu, že jsem línej smrad. Což mi připomíná, že bych mohla napsat to resumé a recenzi...10 dní, času ještě dost. Motivace? Kapesný od rodičů. Ono se docela vyplatí, když vám někdo platí nájem. Teď jen aby si milej sehnal práci a jsme za vodou. Jak to tak vypadá, tak kvůli trávě a jiným libostem, jsem pěkně v mínusu a teď bude řada na milém, aby mi zaplatil nájem. No, snad to nějak zvládnem...ale tak když budu platit nájem s týdenním zpožděním? To se asi dá. Navíc každý víkend můžem chodit tátovi pomáhat s aparátem, to se taky dá.

A co teď? Žádná inspirace, nálada na podu mrazu a žádný film/hra/seriál se nevyskytuje, nebo respektive vůbec se mi nechce tohle dělat. Tak...fakšit, znova Hearthstone? Život jak má bejt.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama