Prosinec 2015

Silvestr a tyvolenopojďnato

30. prosince 2015 v 1:49 | Circle
Joo, nemálo si na nich ujíždím.

Tak za prvé. V. se mnou chce strávit silvestra u kámoše na house párty. U kámoše, který mi odstartoval tento neuvěřitelný kolotoč plný strastí i štěstí. Budeme tripovat. Kurnik! Tripovat! jsem zvědavá, co spolu vymyslíme. Bojím se toho a zároveň se na to dost těším.

Budeme tam mít stánek. S čím asi, neasi, drogy asivole. Hipízáci jedni posraní.

A dneska viděl můj výbuch vzteku na poště. Chudiny pošťačky. Je až neuvěřitelné, jak ve mě tento člověk probouzí klid. Ne že by to zvládl na té poště, ale potom...šlo na něm vidět, teda slyšet...no prostě ho to hodně sere a sere ho na mě víc věcí. Uvidím, jestli s tím dokáže žít, nebo jestli se na to vykašle. A nebo TO PROSTĚ MOC HROTÍM! Jako vždycky no.

Ale jsem zvědavá...psal mi SMS, jak na mě myslí, že je to psycho a já si říkám...jak je to možný? Viděl mě při tolika vyloženě špatných situacích a stejně mě chce? Tak uvidíme, jestli mě bdue chtít, i když spolu budeme na éčku a na tripu.

No joo no...let's do it!

Star Wars romance

25. prosince 2015 v 14:18 | Circle
Jojo, mám ji docela ráda a tento song je boží. Fakjů...

"Mám Tě moc rád Circle :-*" napsal v 5 ráno, musel být určitě nasračky, když byl celounoc v hospodě. Přesto si udělal čas a napsal. Máme to i oficiálně na facebooku. Je to fakt hezký a je mi fakt příjemně. Z toho, že mě má rád někdo, koho mám ráda i já. Fakšit, já ho miluju!

Jen toho o mně ještě moc neví. Nevím, jak na to bude reagovat, každopádně on má taky hodně věcí, co mi o sobě musí říct. Asi se přes naše sračky musíme přenést a jít ruku v ruce dál. Postrkuje mě dál, dává mi vůli a to je dobře. Cítím se najednou sveží a prostě "I'm on a right track baby, I was born this way.".

Napsal mi, že jsem ho ve vstávání trumfla. Napsala jsem mu, že ho mám taky moc ráda. Je roztomilé, že si říkáme zdrobnělinama. A ještě roztomilejší je, že mě vzal na Star Wars. Fakin' great! Já ho prostě miluju, on je prostě...cokoliv jiného, než jsem kdy měla. Najednou je to vzájemné a objetí od něj je jako kdybych se s ním najednou vznesla někam do nebe.

I naše horoskopy sedí, což je docela psycho. Hm, Forerův efekt. Máme ale hodně věcí, na kterých musíme zapracovat. Oba jsme trochu debilové na empatii, ale do něj se dokážu tak nějak vcítit. V některých věcech je mi podobný a má podobný náhled na svět.

L. byl...byl. A už ho asi nechci ani jako spolubydlícího. Je to člověk, který mi dost ublížil a já s ním teď musím žít. Další stěhování no. V. říkal něco o tom, že bychom mohi bydlet spolu, ale tím si nejsem vůbec jistá. Alespoň ne teď. Nechci si to posrat takhle ze začátku. Posrat? Možná ne...

Srdce v rytmu psytrance

16. prosince 2015 v 23:04 | Circle
Působí to dobře na hlavičku.

Včera jsem byla u V. Skoro celou dobu jsme se váleli a mazlili, nebo poslouchali hudbu, nebo si povídali o různých věcech. Má trochu bříško, takže když mě obejme, je to jako kdyby mě držel úplně celou. Nádherně voní a má ty nejkrásnější vlasy pod sluncem. Když si s ním dávám pusy, jsou jemné, není to nic násilného a vždycky když mi tu pusu dá, přeskočí úplně malá jiskřička, co ve mě zažehne plamínek, co prostě nehodlá zhasnout. Dělá blbosti a když mu o něčem říkám, tak poslouchá a nesnaží se mě přesvědčit, ale prostě řekne, jak to má on. Trochu se mi nelíbí jeho vztah k ezoterice, ale dokud do sebe nerve chlor a stříbro, tak je to v pohodě.

Navíc to vypadá, že i lidem o mně říká...teda aspoň svému spolubydlícímu, který mě zná z dřívejška, zná i L. a celkové osazenstvo našeho bytu. A najednou se na nás začal dívat...jak to jen říct...s nadějí? Cítila jsem se fakt hezky celou dobu, co jsem byla u něj, i když to bylo jen na pár hodin.

Líbí se mi jeho pozvolnej přístup, konečně se můžu soustředit i na jiné věci, než na budování nějakého vztahu. "Co od toho vztahu očekáváš?" "Že se budeme navzájem podporovat a motivovat. Že když jednomu bude zle, může za druhým dojít, aniž by se bál předsudků nebo odsuzování." A já čumím. Celkově čumím. Myslela jsem, že kluci, kteří chtějí se sexem počkat, prostě neexistují. "Víš, já k tomu potřebuju i tu lásku, na které bychom mohli zapracovat." Takže jsme se jen mazlili a on mě provokoval.

Nicméně bude to s ním hodně zajímavé, jde na něm vidět, že je v sexu dost dominantní, jen nevím...ani on sám neví. Ale říkala jsem mu o mých choutkách...no facce se smál, tak uvidíme. Ale škrábe a kouše dobře, svazování nikdy nezkoušel, tak jsem jen pokrčila rameny a po asi pátým pokrčení jsem řekla "Nechci znít nijak vyzývavě a všechno ti odkývat, že bude, tak jen pokrčím rameny.". A on se smál...

Celkově, jeho úsměv je něco, co člověka rozehřeje na několik dní. Má trochu šibalskej výraz hodný pána, co si těch šest tripů sežral. No...celkově je to prost tripař, takže se na věci dívá jinak. Chci si s ním někdy toho tripa dát a on souhlasí. Moc se na to těším...moc se těším na něj.

Hmm, teď někdy by měl zavolat. Jebat, nechám ho vklidu.

Yesss

15. prosince 2015 v 1:24 | Circle
Jojo, mňam.

Tak je tu V. Má dlouhé vlasy, teď má neoholené vousy a je trochu...co to meleš Barboro, není tlustej. Jen jsi teď chodila s feťáckou kostřičkou. Tělo pěkný má, jen jsem ho ještě pořádně neviděla. Do háje! Co když ho má malýho? Boha jeho, zase. Asi se s ním potřebuju co nejdřív vyspat. To bude ale složitější, než si myslím. Asi to nechci úplně uspěchat, ale ani to moc neprodlužovat. Co když to pak nebude dobrý? Zkušeností moc nemá, ale zas ne úplně málo.

Prostě počáteční vztahová nejistota, co mám na to říct. Hlavně se mi s ním mluví mega dobře a už mě viděl totálně ožralou a pořád má zájem. Takže dobrý. Je to taky společenský asociál, jako já, taky někdy radši někomu něco odkýve, než aby se s ním hádal, prostě mi sedí. Jak dlouho to vydrží? Dokud na něj nebudu hnusná...chudák, ten si to jednou zažije.

Má i docela podobnej průběh života, jako já, jen trochu víc do extrému. Zítra (teda dneska) se mám za ním stavit. Podíváme se na nějaký film a prostě chill. Jsem zvědavá, zatím jsme si teda dávali takové jemné pusy, ale teda...wau! Jiskří to tam.

Chudák L...no co už, snad se otřepe a půjde dál.

Začátek?

11. prosince 2015 v 16:29 | Circle
Já musela...víš co.

Jak se říká, každý konec je začátek něčeho nového. S L. jsme se rozešli v dobrém a nějakou dobu spolu budeme bydlet, i když s oddělenýma postelema. Chápe to, jen je z toho smutnej. A já taky. Nechtěla jsem mu ublížit a co jsem neudělala? Rozešla se s ním po telefonu! Jsem expert na tyhle věci. Osobní kontakt - fakšit.

S V. to snad bude...jiné? Nevím, snad ho od sebe neodeženu. Musím mu dát čas, aby to všechno zpracoval. Jsem schopná dělat všechno strašně rychle, to bych mu taky mohla říct...tak ať má s tímto trpělivost. Doufejme...je ale chápavej a empatie mu nechybí. Ví moc dobře, jak jsem sobecká, moc dobře mě zná a snad...nejsem v jeho očích jen iluze.

Nicméně je teď všechno nějak lepší, světlejší. Měla jsem to udělat dávno. Občas si pletu lásku s posedlostí a vyplést se z tohoto klubíčka dá kurva zabrat.

Jinak kdo je vlastně V.? To je složitý...ale vlastně vůbec. Jen já těm drogám přidávám větší význam, než bych měla. Joo, byl to feťáček a i teď si ještě jede na některých věcech, hlavně LSD. Takže to bude nebezpečný, ale on to s tím trochu umí, nedělá věci bez rozmyšlení a je zodpovědnější. Pořád má ale punkáčskýho ducha, se kterým se dokáže vyblbnout. Tak? Co teď? Ze vztahu do vztahu? Let's see...

Konec

11. prosince 2015 v 3:55 | Circle
Tentokrát bez songu...

A je to tady. V sobotu to byl jeden z nejpřínosnějších a psychicky nejbolestivějších tripů. V., o kterém jsem už dřív psala, že ho mám tak nějak ráda, na mě zapůsobil i z jiné stránky, než obvykle a došlo mi, že nemůžu toho člověka brát jako kamaráda.

Tak jsem mu to dnes jako blbá kráva napsala přes fejsbůček. On že není vyděšenej, že si o tom promluvíme. Milej se vzbudil...já na něj byla protivná. Dávala jsem si dohromady všechno, proč se s ním mám rozejít a taky jsem to tak nějak udělala. A pak jsem to popřela. A pak jsem mu řekla, že cítím něco k někomu jinýmu, ale že na náš vztah to nemá vliv...banebože proč to děláš???

Před chvílí jsem dovolala s V. On to cítí stejně už od prvního okamžiku. Jenže...co teď? Je jasný, že s V. to bude nabírat otáček, ale nevím jak, co...no prostě novej vztah, na který si budu muset zvykat.

A teď jak se rozejít s milým? Chci, aby to bylo vklidu. Abychom se spolu na něco podívali a rozešli se v dobrém, abychom jednoho dne mohli být kamarádi...nevyjde to. Pak budu bydlet sama, sama platit nájem, sama...všechno...děsivý krok. A s V.? Co když se k sobě nehodíme a podléháme jen nějakým iluzím? Co když mám být s milým a je to jen krize, ktetou musíme přežít? NE! Tohle si říkáš celých 11 měsíců...prostě to udělej.

1) Rozejít se s milým a podepsat s ním smlouvu o dluhu.
2) Říct naši o dluzích, aby mi na to hodili ze stavebka.
3) Vyřešit si nějak bydlení = najít si práci.
4) Začít cokoliv s V.

Čtyři kroky, kdy každej z nich je tak obrovskej, že nevím, jestli to do konce roku zvládnu. Budu muset, alespoň ty první dvě věci.

A dál? Dál to bude snad už jen dobrý...