Srdce v rytmu psytrance

16. prosince 2015 v 23:04 | Circle
Působí to dobře na hlavičku.

Včera jsem byla u V. Skoro celou dobu jsme se váleli a mazlili, nebo poslouchali hudbu, nebo si povídali o různých věcech. Má trochu bříško, takže když mě obejme, je to jako kdyby mě držel úplně celou. Nádherně voní a má ty nejkrásnější vlasy pod sluncem. Když si s ním dávám pusy, jsou jemné, není to nic násilného a vždycky když mi tu pusu dá, přeskočí úplně malá jiskřička, co ve mě zažehne plamínek, co prostě nehodlá zhasnout. Dělá blbosti a když mu o něčem říkám, tak poslouchá a nesnaží se mě přesvědčit, ale prostě řekne, jak to má on. Trochu se mi nelíbí jeho vztah k ezoterice, ale dokud do sebe nerve chlor a stříbro, tak je to v pohodě.

Navíc to vypadá, že i lidem o mně říká...teda aspoň svému spolubydlícímu, který mě zná z dřívejška, zná i L. a celkové osazenstvo našeho bytu. A najednou se na nás začal dívat...jak to jen říct...s nadějí? Cítila jsem se fakt hezky celou dobu, co jsem byla u něj, i když to bylo jen na pár hodin.

Líbí se mi jeho pozvolnej přístup, konečně se můžu soustředit i na jiné věci, než na budování nějakého vztahu. "Co od toho vztahu očekáváš?" "Že se budeme navzájem podporovat a motivovat. Že když jednomu bude zle, může za druhým dojít, aniž by se bál předsudků nebo odsuzování." A já čumím. Celkově čumím. Myslela jsem, že kluci, kteří chtějí se sexem počkat, prostě neexistují. "Víš, já k tomu potřebuju i tu lásku, na které bychom mohli zapracovat." Takže jsme se jen mazlili a on mě provokoval.

Nicméně bude to s ním hodně zajímavé, jde na něm vidět, že je v sexu dost dominantní, jen nevím...ani on sám neví. Ale říkala jsem mu o mých choutkách...no facce se smál, tak uvidíme. Ale škrábe a kouše dobře, svazování nikdy nezkoušel, tak jsem jen pokrčila rameny a po asi pátým pokrčení jsem řekla "Nechci znít nijak vyzývavě a všechno ti odkývat, že bude, tak jen pokrčím rameny.". A on se smál...

Celkově, jeho úsměv je něco, co člověka rozehřeje na několik dní. Má trochu šibalskej výraz hodný pána, co si těch šest tripů sežral. No...celkově je to prost tripař, takže se na věci dívá jinak. Chci si s ním někdy toho tripa dát a on souhlasí. Moc se na to těším...moc se těším na něj.

Hmm, teď někdy by měl zavolat. Jebat, nechám ho vklidu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zelená zelená | Web | 18. prosince 2015 v 17:38 | Reagovat

god bless facky :3

2 Circle Circle | 20. prosince 2015 v 0:59 | Reagovat

[1]: god bless "Nemohl jsem to s tebou vydržet." :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama