Star Wars romance

25. prosince 2015 v 14:18 | Circle
Jojo, mám ji docela ráda a tento song je boží. Fakjů...

"Mám Tě moc rád Circle :-*" napsal v 5 ráno, musel být určitě nasračky, když byl celounoc v hospodě. Přesto si udělal čas a napsal. Máme to i oficiálně na facebooku. Je to fakt hezký a je mi fakt příjemně. Z toho, že mě má rád někdo, koho mám ráda i já. Fakšit, já ho miluju!

Jen toho o mně ještě moc neví. Nevím, jak na to bude reagovat, každopádně on má taky hodně věcí, co mi o sobě musí říct. Asi se přes naše sračky musíme přenést a jít ruku v ruce dál. Postrkuje mě dál, dává mi vůli a to je dobře. Cítím se najednou sveží a prostě "I'm on a right track baby, I was born this way.".

Napsal mi, že jsem ho ve vstávání trumfla. Napsala jsem mu, že ho mám taky moc ráda. Je roztomilé, že si říkáme zdrobnělinama. A ještě roztomilejší je, že mě vzal na Star Wars. Fakin' great! Já ho prostě miluju, on je prostě...cokoliv jiného, než jsem kdy měla. Najednou je to vzájemné a objetí od něj je jako kdybych se s ním najednou vznesla někam do nebe.

I naše horoskopy sedí, což je docela psycho. Hm, Forerův efekt. Máme ale hodně věcí, na kterých musíme zapracovat. Oba jsme trochu debilové na empatii, ale do něj se dokážu tak nějak vcítit. V některých věcech je mi podobný a má podobný náhled na svět.

L. byl...byl. A už ho asi nechci ani jako spolubydlícího. Je to člověk, který mi dost ublížil a já s ním teď musím žít. Další stěhování no. V. říkal něco o tom, že bychom mohi bydlet spolu, ale tím si nejsem vůbec jistá. Alespoň ne teď. Nechci si to posrat takhle ze začátku. Posrat? Možná ne...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama