Začátek?

11. prosince 2015 v 16:29 | Circle
Já musela...víš co.

Jak se říká, každý konec je začátek něčeho nového. S L. jsme se rozešli v dobrém a nějakou dobu spolu budeme bydlet, i když s oddělenýma postelema. Chápe to, jen je z toho smutnej. A já taky. Nechtěla jsem mu ublížit a co jsem neudělala? Rozešla se s ním po telefonu! Jsem expert na tyhle věci. Osobní kontakt - fakšit.

S V. to snad bude...jiné? Nevím, snad ho od sebe neodeženu. Musím mu dát čas, aby to všechno zpracoval. Jsem schopná dělat všechno strašně rychle, to bych mu taky mohla říct...tak ať má s tímto trpělivost. Doufejme...je ale chápavej a empatie mu nechybí. Ví moc dobře, jak jsem sobecká, moc dobře mě zná a snad...nejsem v jeho očích jen iluze.

Nicméně je teď všechno nějak lepší, světlejší. Měla jsem to udělat dávno. Občas si pletu lásku s posedlostí a vyplést se z tohoto klubíčka dá kurva zabrat.

Jinak kdo je vlastně V.? To je složitý...ale vlastně vůbec. Jen já těm drogám přidávám větší význam, než bych měla. Joo, byl to feťáček a i teď si ještě jede na některých věcech, hlavně LSD. Takže to bude nebezpečný, ale on to s tím trochu umí, nedělá věci bez rozmyšlení a je zodpovědnější. Pořád má ale punkáčskýho ducha, se kterým se dokáže vyblbnout. Tak? Co teď? Ze vztahu do vztahu? Let's see...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama