Fakšit, vy mi čtete myšlenky

11. ledna 2016 v 22:52 | Circle
Kašlu na songy, teď k věci.

Jako v korzetu se cítím už tak rok. Od té doby, co jsem si tak nějak namluvila, že jsem tlustá. Má tehdejší spolubydlící tomu moc nepomohla, když se vychloubala, jak byla hubenější, když jsem si v zrcadle obdivovala docela kostroidní tělíčko.

Chvíli to bylo v pohodě, nějaký ten spek na břichu přibyl, XXS hadry mi začaly být malé a já začala být spokojená se svou postavou. Pak jsem byla na dvou tripech a bývalej mi řekl "fuj", když jsem byla zrovna ohnutá a na břichu se mi udělaly čtyři faldíky.

Od té doby zas...nejím. Nejhorší na tom je, že díky tomuhle jsem se odnaučila vnímat hlad, že hlad vnímám jako něco, co je tu každý den. A kdyby jen hlad. Čtyřikrát denně jít na záchod se sračkou? Jupí, hlavně, že jsem hubená.

Když se přežeru, mám co dělat, abych se nepoblila...problém je v tom, že se přežeru po porcích pro malé děti. Jídlo už díky tomu nechutná, jako dřív. I když vím, že mi to v té puse dělá dobře, pořád je jaksi...bez chuti a bez zápachu, i když je to indický jídlo, které jsem vždycky milovala.

Mám štěstí na V., je moc boží a pořád mě krmí a připomíná mi, abych jedla...jenže pak si člověk vzpomene, že má v ledničce jen párek a vajíčka, při tom jediné, po čem toužím, je ledový salát. Ještěže mu nelžu o svém nejezení. Jinak bych sama se sebou nemohla žít. Dost mi pomáhá, že není úplně pohublý a přesto je tou nejkrásnější lidskou bytostí na celé Zemi.

Tak snad...budu žrát. Držte mi palce.;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zelená zelená | 12. ledna 2016 v 14:56 | Reagovat

omg, zlato, jez!

2 Circle Circle | 12. ledna 2016 v 23:05 | Reagovat

jím! asi si vytetuju "Žer!" na ruku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama