Únor 2016

Dobrý ráno, nudím se v práci...ještě jsem nevstala

22. února 2016 v 7:48 | Circle
Je ráno, svítí mi slunce do oken a já jsem zavřená v kanclu. A nemůžu nosit nějaký normální sluchátka, protože prej neslyším lidi...no nevím teda, jestli líp slyším lidi s odhlučněnýma sluchátkama přes hlavu, nebo s peckama, díky kterým slyším jen na jedno ucho a to ještě dost bídně...nojono, firemní "dávátosmysl" předpisy.

Tak jsem skončila se školou, našla si práci (prodávám jízdenky) a co nevidět se budu stěhovat s V. do vlastního bytu. Bez spolubydlících, sami.

Práce je docela super. Mám nějakých 12k čistýho - žádná sláva, ale dá se to. Plus k tomu nějaké peníze z úklidů a zvučení, to můžeme být na 14k měsíčně. Za nájem 5-6k, zbyde mi nějaká ta sedmička. Dostávám stravenky, takže o jídlo je postaráno a zbytek můžu utrácet za hovadiny.

Co mě nejvíc štve, tak jsou lidi. Ne všichni, 90% z nich je v pohodě, zbylých 10% bych vzala krumpáčem po hlavě. Nejhorší na tom je, že jsou to téměř vždycky důchodci. Chápu, že jsi senilní, ale když je to tak, tak ať za tebe vyřizují věci jiní, kdo se s tebou má pak hodinu otravovat (ještě když za tebou čekají čtyři další zákazníci, kteří třeba docela spěchají a pak vynadají mě, ne tobě krávo!).

Jsou ale i vtipní, třeba když čekají 10 minut, jen aby se mě zeptali, jestli můžou na záchod. V tu chvíli jim mám chuť říct, že už těch 10 minut, co měli na záchod, vyplýtvali čekáním a že teď musí čekat hodinu, aby měli nárok na dalších 10 minut na záchodě. Sarkasmus se ale nehodí, tak můžu nasadit jen výraz absolutního nepochopení a důrazně přikývnout.

"Dobrý den!" a nic...takovým lidem, když odcházejí, řeknu "Nashledanou!" pěkně nahlas. Většinou se na mě dívají, jako na lůzu. Protože oni mají určitě mnohem lepší povolání a proč by mě jako měli zdravit. Tyhle povýšenecké pohledy jsou fakt odporné. Já chápu, že vyděláváš fakt hodně, ale I dont fuckin care...nejhorší je, když takovým lidem řeknu, že mají o deset korun dražší lístek, protože jedou ve špičku. Pak vyvádí jak malí...hlavně že máš armány pásek a lakost trýčo.

A co jinak? V. je moc boží a trochu se divím, že mě ještě zvládá, ale asi teda jo, když se se mnou chce stěhovat a pořád mi opakuje, jak jsem úžasná. Teď v sobotu jsem na něj ječela do telefonu, zase hysterický scény a teď, když si to snažím ospravedlnit, mám chuť se jen mlátit do hlavy, jak jsem blbá. Jistě, mohl v minulosti udělat víc pro to, abychom se mohli za dva týdny vklidu odstěhovat, ale to není důvod, abych se chovala jak píča.

Tak teď prosím celý vesmír, aby nám držel palce, protože jsem našla naprosto luxusní 2+kk v naprosto luxusní lokalitě s naprosto luxusní vybavením. Aby držel palce, aby to vyšlo, aby ten byt byl boží a aby nám to vydrželo až do konce našich pozemských životů.

A sex? Bude tantra...