Březen 2016

Návštěva psycholožky

12. března 2016 v 8:53 | Circle
Tadyty acidový věci mě baví moc...mocmoc.

Tak jsem včera byla u psycholožky. Čekala jsem to různý, ale nakonec to bylo vlastně úplně stejný, jako když sedím v hospodě a vykládám někomu svoje sračky. Akorát ten někdo se na to nedívá stylem "Musím ti říct, co chceš slyšet." ale "Musím tě poslouchat tak dlouho, dokud nedojdu na to, proč jsi takovej magor.". A je to fajn. Mám domluvený další termín a do té doby si mám prý namyslet, jakým způsobem bych chtěla z té terapie vyjít.

Takže jak?
1) Být míň hysterická.
2) Nenasírat se za pičoviny.
3) Být víc vklidu.
4) Odnaučit se valit do lidí sračky.
5) Nebýt protivná.

Jsou to sračky, já vím...ale asi tak nějak.

Říkala jsem jí o pár mých zkušenostech s drogama a překvapivě mi řekla jen, že se to nemá brát moc často a že jako asi dobrý, pokud to nezneužívám. Že jen si musím říct, proč to dělám a že to nemůžu dělat jen tak "protožeprostěchcu". Takže je to fajn všechno...uvidíme.

Nicméně teď jsem v práci. Asi hodinu a 40 minut. Mohla jsem klidně dojít i později. Nemusela jsem taky chodit vůbec. Ono je docela trapný čučet se na malíře, jak pracují. Ale couž, aspoň jsem si zapojila svůj noťas, za chvíli se podívám na nějaký seriály a prostě budu nicnedělat, jako bych dělala doma. Jen s tím rozdílem, že doma bych si mohla uklidit pár věcí a celkově něco udělat. Tady nedělám nic...hovno...a to mě nebaví. Jako když dělám nic a hovno ze svojí vůle, to je vklidu. Ale když dělám nic a hovno jen díky tomu, že mi to vedoucí nařídila? To fakt ne-e.

Ve středu jsem jela k R. Měly jsme takovou girls night, kdy jsme se prakticky celou dobu bavily o politice a poslouchaly psydub. Bylo to moc fajn, R. je moc fajn. Těším se, až někdy dojede, nebo až zas dojedu já za ní.

Na další den jsem šla navštívit ségry a podívat se na miminka. Hmm...miminka, co na ně jinýho říct. Těším se, až vyrostou a bude s nima trochu sranda. Teď jsou to jen dva malí klobásci v kočárcích. A ségry pořád mluví o dětech a já...se s nima prostě nemám o čem bavit.

A byla jsem taky se sestřenkou na výstavě jejího spolužáka. Je jí 16 a bojím se toho, že začne hulit. Je totiž šíleně chytrá a snaživá. Lenost u ní moc neexistuje. Zas na druhou stranu nemá kolem sebe moc huličů a ani ji to moc neláká. Nebo aspoň doufám teda. Tak uvidíme, co z ní vyleze. Chce jít na jadernou chemii a já jí říkala "Ok, ale teď máš čas na to, abys došla na to, na co máš, na co nemáš, co ti jde, co ti nejde a hlavně, co tě baví. Tak se na to zaměř a hledej.". Taky jsem jí řekla, že není nic horšího, než vyletět ze školy, protože si špatně vybrala. Prostě jsem jí řekla nějaký základní rady do života, aby neskončila, jako já. Tak doufejme, že to bude první ženská z naší rodiny, co bude za něco stát. (Ne, ségry za nic nestojí...pardon, rodinu já neberu jako životní úspěch, ale jako "životní minimum" a udělat bakaláře z uměnověd za 8 let? Sorry, jsi flákač, stojíš zahovno.)

Prostě a jednoduše se těším na věci budoucí...tak bych měla začít něco dělat teď, aby budoucnost za něco stála.

Jinak bydlení s V. je moc fajn, jen se těším, až tam bude pořádně uklizeno a až budeme moct dodělat jen dekorace a pár takových hovínek. Zatím všechno obstarává V., ale spíš jen díky tomu, že mu jaksi nedochází, že by mohl něco nechat i na mě...no nic, snad to někdy pochopí.