Bez práce

29. června 2016 v 14:07 | Circle
Jako asi se to dá poslouchat.

Upřímně nikdy jsem se necítila volnější, než teď. Už nemusím prodávat jízdenky jak piča, vrátila jsem se zase k uklízení hospody. A já vím, moc to nevynese, ale tak snad se přes léto něco naučím a budu ty věci moct i prodávat.

Byla jsem uklízet včera a bylo to skvělý. Dokonce jsem se smířila i s bývalou spolubydlící (nebo smířila, už vedle ní nemám pocit, že bych jí měla vyškrábat oči). A. řekl, že mě rád viděl po dlouhé době a já...už nemám pocit, že si ze mě všichni dělají jenom prdel!

A velkej L. řekl V., že jde viděl, že mě malej L. (věřte mi, je to komplikovaný i bez zkratek) jen táhnul ke dnu a že je vidět, jak je mi s Vojtou jen líp.

A je to všechno boží, jen...mám chuť pořád poslouchat...ani nevím co, poslouchám celej soundcloud a jako dobrý, ale...

Nějak se mi nic nelíbí, nic mi nechutná, nechce se mi spát a chce se mi jen válet a nic nedělat. Vždyť taky jo, jen dneska bych měla vyprat, jinak V. nebude mít trenky, měla bych celkově něco udělat tady...nechce se mi nic. Tak si kreslím a hraju si na velkýho umělce, i když...moc velkej umělec nejsem.

Snad se naučím nějaký ruční práce, ať si můžu hrát aspoň na něco podobnýho švadlence.

Do piči kurva! Proč nás ve škole učili všechna ta povolání? Jak s tím má asi šestiletý děcko naložit? "Chcu být pošťák! Ne, popelář! Ne, malá otravná píča!" a já se stala tou píčou.

V. mi za to pořád nadává, ať si tak neříkám. A jako asi jo...ale já ze sebe prostě lepší pocit nemám.

Kurde, dneska mu musím už fakt říct, ať mi řekne, jak se zapojuje ten synťák! Teda...on to není až tak synťák, je to na dnešní dobu taková dětská hračka, ale jak se s těmato blbostma naučím, tak sem budu dávat svoje depresivní hovna.

Cha! 7 písniček do alba...prej jsou dobrý. I psycholožka říkala (ta to ale asi říkat musí).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama