Budoucnost

4. srpna 2016 v 12:44 | Circle
Hej jako...WWW jsou dost temný neurobeat, ale ty texty...když se to vezme kolem a kolem, tak je to album docela efektivní psychologická poradna.

V dobách totální mizérie a smutku si člověk prostě nevzpomene na to hezký, co už je dávno v plánu.

Já a V. jsme dokonalá dvojka. On osvětluje, já zvučím. Co je v plánu? Naučit se tohle řemeslo na profesionální úrovni a pak vyrazit do ciziny a třeba se i podílet na velkých fesťácích. On ten plán je velkej, ale není nereálnej. Jako vůbec. Spíš naopak, je to tak reálné, jak to jenom jde.

A je i záložní plán. Ale to může jít taky ruku v ruce - založit si hospodu. Díru na trhu mám vychytanou, jen klientelu jaksi nemám. Ten první plán se mi zdá reálnější.

Aneb co může dělat fakin asociál, jako jsem já? Ano, přesně - zvučit. Do toho mi nikdo kecat nemůže, protože pánem jsem já. Zvukařům do povolání nikdo nesmí kecat, protože prostě nikdo neví jak. (když přijdete za zvukařem, ať jako dopiči stáhne ty basy, tak se na vás podívá jak na debila, proběhne mu hlavou všechno, co předcházelo tomu, aby ty basy netrhaly lidem hlavy a řekne "Od zvuku jsem tady já. Ty tancuj." a nikdo mu nic nemůže říct...ale to si může dovolit jen kvalitní zvukař, ne dement, co si pořídí mixák za desítku a čeká, že s tím něco vykouzlí...nevykouzlí, i kdyby si kvůli tomu měl uhryzat nohu)

"Ta basa je zahuhlaná." hmm, to vysvětli tomu debilovi, co má basu starou třicet let a na seřízení byla všehovšudy tak jednou. "Zpěvačka nejde slyšet." hmm, to se nediv, když má mikrofon půl metru od xichtu, mává s ním jak na prvního máje a ještě kuňká jak koťátko.

V takových situacích říct "Oukej, něco s tím udělám.". Vzít si prázdnej slot, něco tam jakoby udělat a říct "Teď už by to mělo být lepší." a z 99,9% je odpověď "Super, teď je to na jedničku. Skvělej zvuk!". A já jen stojím a říkám si, že ty plůtky kolem zvukařů mají svůj důvod a že chci taky nějakej plůtek.

Nojono, učitseučitseučitse. Začít od matematiky a fyziky a pak třeba i vystuduju audiotechniku a pak třeba budu profesionální zvukařka. A všichni mi budou moct políbit prdel. Cha! :D

A teď jde jen o to, abych se naučila pořádně žít. A jde to kurdefix! Přibírám, už konečně mám kozy o velikosti mojí podprsenky, uklízím, někdy i vařím a zase budu uklízet v hospodě.

Dluhů ubývá a není potřeba si dělat další.

Teď si jen sehnat práci (to bych musela nejdřív na ten zpič pracák), která mě nebude úplně srát už ze své podstaty a bude to všechno vklidu.

Bych si to měla někam napsat, ať si furt neříkám, jak moc v piči to je, když není.:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 womm womm | E-mail | Web | 5. srpna 2016 v 22:01 | Reagovat

Zaujímavé ambície ako dievča. Neviem či som niekedy stretol živú zvukárku :-D som rád, že sa Ti darí, ako píšeš :)

2 Circle Circle | 6. srpna 2016 v 14:48 | Reagovat

[1]: no pár jich je :D

a díík :3 jako daří, jen je na to občas těžký si vzpomenout :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama