Chachachachacha...ehm...ráno!

10. srpna 2016 v 5:47 | Circle
Hahaha...ňuňu, máme kočičku...kurva, kdyby šlo alespoň jednu noc spát v klidu.

Ten dement, od kterého ji máme, v ní vychoval agresivní sklony, rozmazlil ji a celkově i spíš měl jako hračku. Jinak by to nebyla taková mrška. Nejraději si hraje s lidskou rukou a pokud už konečně spokojeně vrní, tak stejně za chvilku kousne, protože ji to NĚKDO jako kotě naučil, že je to v pořádku.

Piča! Než si pořídíš kočku, tak si o ní něco přečti! Dement, fakt...a pak protože je nezvladatelná, tak hodit zodpovědnost na někoho jiného? Některým lidem bych nafackovala.

A to říká člověk, co se ke zvířatům v minulosti nechoval moc hezky.

Kočičí prášky na spaní? Asi jo! Tak zoufalá jsem! Nebo ji na noc budeme zavírat na terasu. Sice tu v zimě bude zmrzat, ale pořád je to kočka, která má hustou srst.

Hlavně pokud mě neprobudí ona, tak mě probudí vedro. Pokud mě neprobudí vedro, tak mě probudí hluk z ulice. Pokud mě neprobudí ani to, tak mě probudí V., ktere vstává do práce.

Takže spávám na terase a tvářím se, že se mi to líbí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 11. srpna 2016 v 15:52 | Reagovat

Kočka je spíš většinou noční zvíře. Celý den prochrní a v noci pak žije. Klidně ji pusť ven, Ať se proběhne.
V podstatě je to ale nevychovatelné zvíře, protože si stejně vždycky dělá co chce. Neuznává nikdy autority, jako třeba pes.
A ty máš tu smůlu že jsi asi dostala nějakou s divočejší povahou. Třeba je ještě mladá a tak si ráda hraje. Kousání a škrábání je přece hra všech kočkovitých šelem. To aby se už od mládí cvičili v boji. A třeba má v sobě jen spoustu nevybouřené energie. Klidně ji strč na mráz. Aspoň si pak bude vážit toho, že je v teple a bude klidnější. Třeba je to i krmivem, do kterého se často přidávají éčka, která způsobují hyperaktivitu.

2 Circle Circle | 11. srpna 2016 v 17:05 | Reagovat

[1]: no nevím, většinou v noci spí jak zabitá, jen někdy ji to přepadne...
a neboj, nepotřebuju rady, kočky docela znám a nemáš pravdu, dají se vychovat úplně stejně, jako pes a dokážou uznávat autority, jen s nimi člověk musí umět komunikovat :) hlavně ona není až tak divoká, je to pořád kotě, z toho vyroste...tohle chování znám, já si jenom stěžuju :D
spíš jde vidět, jak s ní předchozí majitel neuměl komunikovat a fakt ji měl jen jako hračku...často o ní mluvil jako o "tom"...no jo, s majiteli zvířat je to někdy holt těžký :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama