No...

22. září 2016 v 12:17 | Circle
Zajímalo by mě, co by všichni radící lidé dělali na mém místě. Jistěže trochu silnější člověk by to zvládl levou zadní. Jenže já nejsem silnější člověk. Urazí mě prakticky cokoliv. V každé radě vidím útok, v každém přívětivém slově vidím lež, v každém člověku vidím nepřítele.

Byla bych moc ráda, kdyby to tak nebylo a někdy se najdou chvíle, kdy si říkám, jak je všechno v pohodě, ale...je tam to ale. A to je na tom to nejhorší.

Pomoc od psychologa? No, není moc co k čemu. Protože to vždycky dopadlo tak, že jsem odcházela s tím, že mě ta ženská neposlouchala. Nebo ani ne neposlouchala, ale vůbec nepochopila, co tím vším chci říct. Ono je to totiž strašně složitý popsat.

Ten pocit vyprahlosti a prázdnoty...

Když jsem v hospodě s přáteli, tak si 90% času říkám "Mlč Circle! Mlč!". A já nemlčím. Pořád povídám, dívám se na sebe a jen se mlátím do hlavy se slovy "Jak takový sračky můžeš vypustit z huby?".

Mít se ráda je důležité, jenže ten pocit, že kdybych se poznala, asi bych si dvakrát naliskala se slovy "Co to meleš ty píčo zkurvená?".

Úcta k životu? No...

Pokora? No...

No...

Je to divný.

A už ani ty Hearthstony nepomáhaj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clariena Clariena | Web | 22. září 2016 v 19:04 | Reagovat

Otázkou je, zda se opravdu chceš změnit.

2 Circle Circle | 23. září 2016 v 11:18 | Reagovat

[1]: věř mi, za poslední rok jsem se změnila k nepoznání...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama