Závist

11. října 2016 v 11:19 | Circle
Hahaha! Neboj se být svůj. Lidé mi říkali: "Jak já ti závidím, nebojíš se oblíct si cokoliv, jsi prostě svá.", nebo "Boha jeho, jeden den se oblečeš jako děvka a druhej jako vadrák. Co si o sobě myslíš?". A já si celou dobu říkám, jestli "být svá" je a taková výhra, jak všichni říkaj.

Aktuálně mám zelenomodrý vlasy, tunely a vzhledem k hipsta módě se cítím, jako kdybych se oblíkala podle výloh v obchoďáku a fashion blogů. Už dávno nejsem svá, jsem "jen kopie", ale čeho? Sebe samy přece. Šatník jsem sice obnovila, ale pořád je to ten stejnej styl á la "fakit". Odjakživa miluju věci, které vyhrabu u babičky na půdě. A lidi se mi smáli. A teď podobný hadry nosí!

Jdu po ulici a denodenně potkávám holky s obarvenou hlavou na různé obskurní barvy. Když se některé na to zeptám, odpoví "Já jsem to viděla na fashion blogu, tak jsem to musela zkusit.". A hned na to je schopá ti říct "Mám svůj styl, po nikom se neopičím.".

A co povaha? Hahaha! Být svá znamená, že vám lidi začnou říkat, že jste magor. Jako fakt. Někteří to přeženou a řeknou, že se mám jít léčit, že toto není normální. Piči, člověk si ani zazpívat na ulici nemůže? To se člověk nemůže rozplynout, když uvidí štěně? Ne...protože to je mimo normu.

Být svůj není a nikdy nebylo v módě. Někteří vytváří zdání jakési svojskosti, jenže pak se s nimi člověk chvilku baví a uslyší úplně tu stejnou výpověd, jako slyšel od x lidí předtím. Někteří lidé sví jsou. Jenomže to jsou lidi, kteří na celý svět totálně serou. Jsou to lidi, kterým je jedno, jestli je někdo má, nebo nemá rád. Jsou to lidi, se kterými se domluvíš a oni to ani nezruší, prostě tě nechají čekat, dokud ti nedojde, že se s nimi ten večer neuvidíš.

A já jim závidím. Stejně jako záviděli mě, tak já závidím všem ostatním. Že nejsou sví, nebo že jsou sví až moc.

Člověk z toho nikdy nevyjde po dobrém. Kor ne hypersenzitivní holka, co to všechno musí ventilovat na blogu.

Ale tak couž...zítra jdu na pohovor. Třeba to vyjde.

Mňau.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama