Že já se na to někdy nevyseru

27. listopadu 2016 v 16:22 | Circle
Tak mám zase dělat muffiny. Po skoro roce. No jo, ale s tím přichází spousta hoven, který prostě nedávaj smysl.

1) Nemám troubu.
Tak budu péct u holky, kterou vůbec neznám. Ale tak dobrý, zas poznám někoho novýho a tohle mě až tak netíží. Spíš že budu muset beztak ještě skákat kolem toho, abych jí něco dala za spotřebu energií.

2) Využití surovin.
K tomu, aby někdo pekl. potřebuje určité množství surovin. Nejde to udělat tak, že si koupím 420g mouky, musím koupit kilo. Co já s moukou, když nemám troubu a z mouky téměř nevařím?

3) Návratnost je nulová.
Dostanu za to cca 350kč. Už teď jsem nad tím strávila hodinu jen na domlouvání hoven kolem. Navíc to chtějí mít co nejlevnější, takže třeba dobu, po kterou čekám, než se mi ty zkurvený muffiny upečou, tam nemůžu počítat. Protože jen čekám a nic nedělám. (ano...WTF?!)

4) Fakt se mi nechce.
Docela jsem se i těšila, že zas budu dělat mufiny, ale vzhledem k tomu, že nemám dávkovač na těsto, tak to budu muset zas dělat půl dne. Nehledě na to, že jsem se slušně zeptala jedné holky, co pro ně taky peče, jestli by se pak nemohla ujmout surovin, co nespotřebuju a ona mě víceméně poslala do prdele. Že prej ona to nemá kam dát. A já jako jo?! Už tak zápasím s prakticky veškerým jídlem, abych to měla kam dát.

Zrovna tato holka je totální kráva. Namyšlená kráva, co snad nikdy neměla dobrou náladu. Člověk se zeptá "Jak jde život?" a ona spustí litanii o tom, jak to všechno má těžký a jak nic nezvládá. No jasný, když si prošňupává nosánek a díky tomu nemá na nájem, studuje magistra a ještě k tomu dělá za barem? Jaký si to uděláš, takový to máš pičo!

Stojí mi to za to? Ani moc ne. Raději bych pátek strávila jinak, než honbou za penězma, který ani neodpovídají celkovému úsilí, co jsem do toho musela vložit.

Asi se na to vyseru...co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama