Nemůžu spát a tak píšu

11. června 2017 v 1:42 | Circle
Kýchla jsem asi po patnácté. Mám plný nos. Vůbec mi není poslední dobou dobře a zase jsem byla na neschopence. Bolí mě za krkem a už si fakt připadám jak totální mrzák. Chci to řešit, ale zárveň to nechci řešit vůbec. Chci jen tak žít a nepočítat kolik bílkovin a sacharidů jsem do těla dostala.

Jsem zase u rodičů. Je tu i ségra - K. Je z nás nejstarší a tak nějak si myslí, že nejchytřejší. A není. Neříkám, že já jsem nějak extra chytrá, jenže...ona si zkrátka neumí ověřovat informace a pak je schopná plácat nesmysly typu "Tráva a kafe v těhotenství neškodí.", "Očkování způsobuje autismus." a "Děti z montessori jsou chudáci, protože umí debatovat.". V určitých aspektech jí vůbec nerozumím, ale mám ji ráda. Vždyť je to moje sestra.

Má hlavně parádní dceru. Rošťák a princeznička zároveň. Docela to s ní umím, protože je mi v určitých ohledech neuvěřitelně podobná. Miluje zvířata (hlavně ptáky, což sestru s ptačí fóbií vůbec netěší), zvládá si hrát hodiny na pískovišti sama a dělá "au" lidem a hrozně ji to baví. "A M., nepůjdeme se podívat na slepičky pipi a kočičku čiči?" a když jsem jí ukázala Mrně, dělala celou dobu "Ščiščišči.". Strašně rozkošná holčička.

Mám ještě synovce. Ti jsou taky boží, ale stejně si přeju holčičku. Abych pak nedopadla jako teta - dva kluci a tuna panenek a neteř bere za dceru.

Nicméně dnes jsem si uvědomila, že už mám ve zvučení takovou sebejistotu, že už budu schopná zvučit sama. Jen nesmím nic tahat, jinak pak budu fňágat, že mě bolí za krkem. A jde vidět, že je na mě táta pyšný. Dokonce si mě za pultem fotil, což moc často nedělá.

Jsem ráda za všechno, co mám. Jen by to chtělo víc času.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama