Omezeno

13. června 2017 v 11:20 | Circle
Jak je možné, že mi jeden člověk dokáže zkazit celý den? Jak je možné, že kvůli jednomu blbému komentáři mi poskočí srdce a celý den mám stavy velmi podobné úzkosti? Jak je možné, že jsem pak celý den protivná na všechny okolo? Asi ho fakt nemám ráda...

Na facebooku jsem si jej i jeho kamarádku strčila do skupiny "omezeno". Proč by měli vidět mé příspěvky, když na ně povětšinou reagují dost negativně. To bych ale pochopila, jenže jsou vůči mým názorům tak zaujatí, že už nejsou schopní jiné diskuze, než "Ankap je the best pyčo!".

Jaký jiný výběr já mám? Nesdílet některé příspěvky? Smířit se s tím, že mi někdo každý týden klavíruje do hlavy, že mám být anarchokapitalista, abych byla "morální?".

Ne. Nazdar. Už s nimi nechci mít nic společného. Přinášejí mi do života jen samé špatné věci. A takovým lidem se chci vyhnout. Je to opravdu tak moc špatně?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Urza Urza | E-mail | Web | 26. června 2017 v 17:59 | Reagovat

Tohle by samo o sobě v zásadě špatné nebylo; vlastně vůbec ne.

Chtít křičet do světa názory, ale nesnést žádnou kritiku.... i to by bylo v zásadě OK; bohatě by stačilo napsat pod své příspěvky "nechci tu žádné nesouhlasné komentáře", čímž bys je však více méně degradovala.

Potichu zablokovat kritiky a přitom se tvářit uvědoměle a k diskusi přístupně, to už je na pováženou; stále ale více méně přijatelné (uvážím-li Tvé důvody k takovému jednání).

Být však něčí kamarád a místo přímé komunikace s ním zvolit formu blogu (a neupozornit jej na to), to už mi přijde malinko.... na hranici slušného a férového jednání.

2 Kuca Kuca | 1. července 2017 v 14:17 | Reagovat

to mi pripomina
https://www.youtube.com/watch?v=k5AGLho0654

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama